Chcę wyłączyć wskazówki
Buty Rowerowe GAERNE CARBON G.HURRICANE Czarne rozm. 44
Buty Rowerowe GAERNE CARBON G.HURRICANE Czarne rozm. 44
  • Buty Rowerowe GAERNE CARBON G.HURRICANE Czarne rozm. 44
  • Buty Rowerowe GAERNE CARBON G.HURRICANE Czarne rozm. 44
  • Nowości
Producent:
Buty Rowerowe GAERNE CARBON G.HURRICANE Czarne rozm. 44
Kod:
3829-001.44
Produkt dostępny
Cena brutto
859,00
(w tym 23%VAT)

GAERNE: G-HURRICANE

Idealne dla osób poszukujących funkcjonalnego i wysoce technicznego obuwia. 
Jest to bardzo lekki but, cholewka to miękka mikrofibra perforowana laserowo z wstawkami z siateczki, które zapewniają doskonałą oddychalność.
System zapinania: jeden kołowrotek BOA L6 z mikroregulacją i linką ze stali nierdzewnej. Obracając szpulę, linka zamyka but w jednolity sposób, zapewniając stałe trzymanie, bez punktu nacisku oraz łatwe i szybkie zamknięcie.
Technologia Boa gwarantuje szpulę i kable systemu zamykania BOA przez cały okres użytkowania produktu.

ZINTEGROWANA ANTYPOŚLIZGOWA WKŁADKA NA PIĘTĘ: Całkowicie nowa zintegrowana, antypoślizgowa wkładka na piętę nie odkształca się ani nie osłabia. Dzięki formie przeciwdziałającej zapaleniu ścięgien zapewnia najlepszą stabilność i kontrolę stopy. Odblaskowe wstawki zapewniają maksymalną widoczność w warunkach słabego oświetlenia.

WKŁADKA TRANSPIRANT jest ultralekka, zapewnia duży komfort, przewiewność oraz jest wymienna.

 

PODESZWA:

EPS LEKKA WĘGLOWA PODESZWA MTB Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO 10.0: Technologia Gaerne w połączeniu z wiedzą projektantów i techników Michelin dała początek nowej podeszwie EPS Light Weight Carbon Fibre Mtb, oferującej właściwe połączenie wydajności, trwałości, wytrzymałości i lekkości.
Jego konstrukcja jest wykonana z włókna węglowego, aby zapewnić doskonałą sztywność i moc podczas pedałowania. Bieżnik z gumy Michelin łączy w sobie mieszankę zapewniającą równowagę między osiągami i odpornością na ścieranie - również w ekstremalnych warunkach - z profilem konstrukcyjnym, który zapewnia doskonałą przyczepność. Duża odległość między stopniami umożliwia lepsze samooczyszczanie i błyskawiczne zrzucanie błota.
Dla tych, którzy potrzebują jeszcze większej przyczepności, dwa otwory w podnosku umożliwiają mocowanie przykręcanych i wymiennych bloków, dostępnych w różnych kolorach.
Testowana przez najlepszych podeszwa reprezentuje szczyt pod względem technologii, innowacji i jakości funkcjonalnej.

0
Koszyk jest pusty