Chcę wyłączyć wskazówki

O sklepie

O sklepie

Na rynku w branży motocyklowej istniejemy od ponad 20 lat. W 2007 roku, stworzyliśmy nową firmę – Moto-Park s.c. - celem obsługi klientów z województwa świętokrzyskiego.

Od 2007 roku jesteśmy jedynym dilerem w woj. Świętokrzyskim oferującym swoim klientom oryginalne części do motocykli, quadów i skuterów takich producentów jak: YAMAHA, KAWASAKI, SUZUKI, HONDA, BMW, LINHAI a także innych, mniej popularnych marek.  

Nasz sklep oferuję pełną gamę części i akcesoriów do motocykli, ATVów i skuterów. Oferujemy także kosmetyki do pielęgnacji motocykli jak również specjalistyczną odzież motocyklową. Naszą ofertę możecie zobaczyć między innymi na stronie sklepu internetowego www.motopark.com.pl

Od roku 2015 poszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż i obsługę serwisową profesjonalnych rowerów niemieckiej firmy HAIBIKE w szczególności jej rowerów elektrycznych. Posiadamy certyfikaty BOSH, Shimano oraz YAMAHA do obsługi silników elektrycznych montowanych w tych rowerach.

Nasz salon wyposażamy także w akcesoria i części rowerowe najlepszych firm jak m.in. SHIMANO, SRAM, SIGMA, LAZER, WTB, ZEFAL, SPORTARSENAL, ENDURA, ROMET, XLC, MICHELIN, MAGURA i wiele, wiele innych.

Prowadzimy specjalistyczny serwis rowerowy, oferujący pełną obsługę serwisową, wszelkich dostępnych na rynku typów rowerów.

Salon zlokalizowany jest przy drodze wjazdowej do Kielc od strony Warszawy, spełnia wszelkie wymogi i standardy Unii Europejskiej. Jest to nowoczesny obiekt przystosowany do stałej ekspozycji pojazdów, profesjonalnej i kompleksowej obsługi Klienta w zakresie usług sprzedaży, ubezpieczeń i serwisu. Zapraszamy!

0
Koszyk jest pusty