Chcę wyłączyć wskazówki

O sklepie

Na rynku w branży motocyklowej istniejemy od ponad 20 lat. W 2007 roku, stworzyliśmy nową firme - MotoPark s.c. - celem obsługi klientów z województwa świętokrzyskiego.

W 2007 roku po odkupieniu salonu w Kielcach podpisaliśmy umowę dealerską z Mitsui Motor Polska - importerem produktów YAMAHA na Europę Środkowo-Wschodnią Od roku 2011, mamy także umowę dealerską z Kawasaki !

W 2013 roku podpisaliśmy umowę dealerską z firmą ROMET na sprzedaż i serwis motocykli, skuterów a od 2014 roku także rowerów tej cenionej polskiej marki.

Oprócz sprzedaży motocykli, skuterów i innych produktów, Kawasaki, świadczymy również usługi serwisowe, prowadzimy komis motocykli i skuterów używanych oraz sklep z częściami i akcesoriami do motocykli, ATVów i skuterów. Oferujemy także kosmetyki do pielęgnacji motocykli jak również specjalistyczną odzież motocyklową. Naszą ofertę możecie zobaczyć między innymi na stronie sklepu internetowego www.motoakcesoria.com

Nasz Serwis jest wyposażony w oryginalne przyrządy i narzędzia dostarczone przez importera YAMAHA, oraz Kawasaki co gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług serwisowych. Nasi mechanicy są systematycznie szkoleni w Akademii Technicznej YAMAHA, gdzie zdobyli tytuł‚ Autoryzowany Mechanik YAMAHA, oraz na szkoleniach Kawasaki. Mechanicy posiadają duże doświadczenie nabyte podczas wieloletniej pracy na serwisie.

Salon zlokalizowany jest przy drodze wjazdowej do Kielc od strony Warszawy, spełnia wszelkie wymogi i standardy Unii Europejskiej i koncernów YAMAHA oraz KAWASAKI. Jest to nowoczesny obiekt przystosowany do stałej ekspozycji pojazdów, profesjonalnej i kompleksowej obsługi Klienta w zakresie usług sprzedaży, ubezpieczeń i serwisu. Zapraszamy!

0
Koszyk jest pusty