Chcę wyłączyć wskazówki

Praca

Poszukiwany, profesjonalny, sympatyczny i uczciwy sprzedawca - doradca klienta.

Opis stanowiska:

sprzedaż towarów w salonie, oraz w internecie
doradztwo w zakresie doboru roweru, motocykla, quada oraz akcesoriów,
dbanie o wystrój i estetykę salonu
montaż/regulacja rowerów, motocykli i skutwrów

Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenie minimum średnie

praca w godzinach otwarcia salonu. Soboty, wg systemu zmianowego.
odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
umiejętności pracy w zespole
chęci pogłębiania wiedzy tematyki rowerowej lub motocyklowej.

Biegła obsługa komputera.

Dodatkowym atutem będzie:

znajomość zagadnień związanych z rowerami lub motocyklami (trendy, nowości)
doświadczenie w pracy w branży sportowej,
doświadczenia na stanowisku doradcy/sprzedawcy
znajomość zagadnień handlu internetowego.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie częściowo prowizyjne z okreslonym minimum 3000 zł brutto.
ciekawą, stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie -
przyuczenie do pracy. Kursy doskonalenia.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres robert "małpka" motopark.com.pl oraz zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Moto Part s.c zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest MotoPark s.c. . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

0
Koszyk jest pusty