Chcę wyłączyć wskazówki
Chip SPEEDBOX 2 YAMAHA PW-X HAIBIKE
  • Chip SPEEDBOX 2 YAMAHA PW-X HAIBIKE
  • Wyprzedaż
  • Promocja
Producent:
Chip SPEEDBOX 2 YAMAHA PW-X HAIBIKE
Kod:
970057
Produkt dostępny
Cena brutto
700,00560,00
(w tym 23%VAT)

Rewolucyjny moduł sterowany procesorem, który usuwa ograniczenie prędkości rowerów elektrycznych

SpeedBox 2

DO SILNIKÓW: Yamaha PW-X (wyprodukowane przed rokiem 2019)

Zalety:

  • usuwa ograniczenie prędkości
  • wyświetlacz wskazuje prawdziwe wartości
  • aktywowany przez przycisk WALK
  • prosta instalacja

Chip to dodatkowe urządzenie montowane w rowerze, które zwiększa prędkość roweru.

Zamontowanie Chipa nie ma niekorzystnego wpływu na baterie roweru.

Montaż jest banalnie prosty:

Chip posiada wtyczki pasujące do silnika, wtykamy je do gniazda i GOTOWE!

INSTRUKACJA MONTAŻU:

https://youtu.be/XAAqy7fi0mQ

UWAGA !!!

UŻYWANIE GO NA DROGACH PUBLICZNYCH JEST SPRZECZNE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI DROGOWYMI. NIE WOLNO UŻYWAĆ PRODUKTÓW SPEEDBOX NA DROGACH PUBLICZNYCH, ŚCIEŻKACH ROWEROWYCH I W MIEJSCACH PUBLICZNYCH. ROWERY ELEKTRYCZNE WYPOSAŻONE W SPEEDBOX MOGA BYĆ UŻYTKOWANE TYLKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. SPRZEDAWCA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SZKODY WYNIKŁE Z UŻYTKOWANIA PRODUKTÓW SPEEDBOX

Link do produktu na stronie producenta:

https://www.derestricted-ebike.com/p/speedbox2-for-yamaha-pw-se

SpeedBox - narzędzia tuningowe do rowerów elektrycznych z silnikami Bosch, Yamaha, Shimano STePS, Impulse i Bafang Max Drive; opracowany, przetestowany i wyprodukowany przez doświadczonych programistów i projektantów w Czechach. Urządzenie SpeedBox usuwa ograniczenie prędkości do 25 km / h.

W nowej serii "SpeedBox 2", wyświetlacz pokazuje odpowiednią prędkość (dostępne dla napędu Bosch i Yamaha). Uwaga: Wartości tylko km / h (kilometrów na godzinę) będą wyświetlane poprawnie, a nie wartości mph (mil na godzinę).

Instalacja urządzeń SpeedBox jest bardzo łatwa, ponieważ z powodu kształtu wtyczek wadliwe połączenie nie jest możliwe. Instalacja urządzenia nie powoduje żadnych uszkodzeń roweru elektrycznego. Przy okazji, każdy SpeedBox jest testowany przed wysyłką.

Według producenta narzędzie strojenia SpeedBox składa się wyłącznie z wysokiej jakości komponentów produkowanych przez znanych na całym świecie producentów. Mikrokomputer, który steruje urządzeniem, otrzymał nawet certyfikat dla branży motoryzacyjnej! Wielu klientów na całym świecie korzysta już z systemu SpeedBox, aby przyspieszyć korzystanie z rowerów elektrycznych.

0
Koszyk jest pusty